örgü bebek battaniyeleri

Örgü bebek battaniyeleri bebekleri sıcacık tutan ve onların tenini tahriş etmeyen örgü çeşitlerinden biri olan bebek battaniyeleri, günümüzde birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Örülmesi kolay olan bu battaniyeler, bebeğin uyumasını kolaylaştıran unsurlar arasında da gelmektedir. Bebeğin ilgisini çeken ve ona ait olan battaniye bebek için uyku gibi büyük sorunu da çözmektedir.

Seyahatlerde kullanılması için tasarlanan farklı çeşitlerde örgü bebek battaniyeleri de bulunmaktadır. Ortasında yastık kısmının bulunduğu bu battaniyeler oldukça kullanışlıdır. Hayal gücü ile değişik çeşitlerde yapılan örgü bebek battaniyeleri tığ ve şiş ile farklı tarzlara olanak sağlamaktadır.

Bebek arabalarının içindeyken de üstlerine örtülen bu battaniyeler farklı tasarımlar sayesinde göze de hitap etmektedir. İleriki yaşlarda çocukların sevdiği karakterlerin yanında olmasını istemesi, örgü battaniye üstlerine işlenmesine olanak sağlamaktadır. Kelebek, ayıcık gibi değişik hayvan desenlerinde de örgü bebek battaniyeleri mevcuttur. Örenin hayal gücüne bırakılan battaniyeler, moda ile değişim göstermektedir. Yeni doğan bebeklere hediye olarak götürebileceğiniz ya da artan yünlerinizden oluşturabileceğiniz battaniyeler diğer öneriler arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir