Anlatımlı paspas modelleri

Anlatımlı paspas modelleri dekoratif olmasının yanı sıra oldukça kullanışlı olan paspaslar özellikle çocuk odası, balkon çıkışı veya dış kapı girişi gibi alanlarda sık sık kullanılıyor. 2015 modası paspas modellerine baktığımızda ise, rengârenk örgü paspaslar görüyoruz.

Bu paspasların şiş ile yapılabilen modelleri ve tığ ile yapılabilen modelleri bulunmaktadır. Bu rengârenk ve sevimli paspasları yaparken farklı yünler tercih edebilirsiniz. Püsküllü yünler, düz ve yumuşak bebek yünleri, renkli akıllı yünler tercihleriniz arasında bulunabilir. İster düz ister hayvan motifli olsun bu paspaslar çocuklarınızın odasına renk katacak ve çok daha sevimli görünmesini sağlayacaktır.

Evin girişinde kullanacağınız paspasları da kendiniz tasarlayabilirsiniz. Özellikle dayanıklılık ve uzun süreli kullanım için örgü paspaslar sıkça tercih edilmektedir. Tığ ile yapılabilen oval paspaslar en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Trabzan örerek kısa sürede bitirebileceğiniz bu paspaslarda neon renkler kullanabilir, evinizin girişini canlı ve sıcak bir ortama çevirebilirsiniz. İsterseniz altına kaydırmaz dikerek daha sabit durmasını sağlayabilirsiniz. Yıkama konusunda da zorlanmayacağınız paspasları makinede kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir